מתחם חדרי ישיבות מעוצב ומאובזר, בלב הפועם של תל אביב, הפועל לפי קונספט חדש ומהפכני של השכרת חדרי ישיבות לפי שעה, דרך אפליקציה.
בדומה לטרנד העולמי, גם בארץ יותר ויותר אנשים עובדים כפרילנסרים, ללא משרד קבוע ומקיימים פגישות בביתם או בבתי הקפה. במקביל, חברות רבות מוצאות עצמן בחוסר מתמיד של חדרי ישיבות הולמים.
ב- Meet in Place מאמינים שכל פגישה חשובה, לכן יצרו היזמים מקום ייחודי המיועד לפגישות וישיבות בלבד, המספק מענה אולטימטיבי וגמיש המותאם לצרכי שוק העבודה הגלובאלי. מפגישת ראיון, פגישות עבודה של סטארט-אפים ועד מצגות ל-30 איש. מתוך הכרה בכך שהלוקשיין חשוב לא פחות, בחרו השניים למקם את 20 חדרי הישיבות המעוצבים במיקום המרכזי והתוסס ביותר בתל אביב – רוטשילד 8.

מיקי דורסמן וירון קופל, היזמים שמאחורי Meet in Place: “בתור יזמים שמקיימים ישיבות רבות בארץ ובעולם, אנחנו נתקלים לא פעם בצורך למצוא מקום זמין, מכבד ומתאים לפגישה – מעכשיו לעכשיו. בתי הקפה מאופיינים ברעש רקע ועומס, ולא מאפשרים דיון מקצועי ונוח בפרטים עסקיים ודיסקרטיים. כמענה, הקמנו את Meet in Place המעניק חווית משתמש טובה, הזמנה קלה ומהירה ומיקום אסטרטגי בלב תל אביב. חדרי ישיבות ברמה הגבוהה ביותר עומדים כעת לרשות כל מי שמעוניין במחיר מאד אטרקטיבי ובלחיצת כפתור״.

ב- Meet in Place ניתן לראות בכל רגע נתון את זמינות החדרים מעכשיו לעכשיו כמו גם למספר חודשים קדימה, לשריין ולקבל את החשבונית למייל. הכל מתבצע אונליין באמצעות אפליקציה ובנוסף, בשונה מפגישה בבית קפה, הפגישות בחלל משרדי הנן הוצאה מוכרת במס. את המתחם והחדרים עיצבה דקלה טל גורדון המתמחה בעיצוב פנימי של חללי עבודה, עסקים ומשרדים. שתייה חמה וקרה כלולה במחיר לשעה – 88 ₪ לשעה + מע״מ.

hotel_vacation-icon_without-relection_02
תקשורת ותוכן לדוגמא:

מתחם Meet in Place עושה את זה בסטייל @ MAKO, נובמבר 2016

צריכים ספייס: הדור הבא של חללי העבודה המשותפים @ TIMEOUT, נובמבר 2016

קונספט חדש: הזמנת חדרי ישיבות בלב תל אביב לפי שעה @ geektime, דצמבר 2016

http://www.meetinplace.com/